Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Gothická scéna na Slovensku?

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Gothická scéna na Slovensku? Empty
OdoslaťPredmet: Gothická scéna na Slovensku?   Gothická scéna na Slovensku? Icon_minitimeSt 25 jún 2008, 22:19

Existuje na Slovensku vôbec niečo ako gothická scéna? Napríklad v Ke som zatiaľ vždy natrafila len na veľkých ghotikov, ktorí vlastne ani nevedia o čo ide.
Mám pocit, že v Blave to vyzerá trochu lepšie, napokon majú tam kapelu The Last Days of Jesus, ktorá, pokiaľ mám správne info, vlastní jeden celkom dobrý klub.
Ale celkovo..aký je váš názor?
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
deadbeat69

deadbeat69


Male Počet príspevkov : 8
Age : 37
Location : bratislava/sabinov
Registration date : 22.06.2008

Gothická scéna na Slovensku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothická scéna na Slovensku?   Gothická scéna na Slovensku? Icon_minitimeŠt 26 jún 2008, 21:56

na slovensku je to este malo zname ako u susedov v cz, v cz som bol nejaky ten cas asi dva a pol roka, tam su stale nejake goth pikniky a take veci, ale tu je to este bieda, v blave sa to da, je tu stale raz za mesiac taka batcave party, odporucam vam tam ist, a to je asi vsetko co je v blave, ale ja som radsej ze je to malo rozsirene, aspon sa to neda zkomercnit
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Gothická scéna na Slovensku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothická scéna na Slovensku?   Gothická scéna na Slovensku? Icon_minitimePi 27 jún 2008, 13:15

No, jo, to je tá svetlá stránka. :)
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
deadbeat69

deadbeat69


Male Počet príspevkov : 8
Age : 37
Location : bratislava/sabinov
Registration date : 22.06.2008

Gothická scéna na Slovensku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothická scéna na Slovensku?   Gothická scéna na Slovensku? Icon_minitimePi 27 jún 2008, 21:53

gothic ma aj svetlu stranku? a ja som myslel ze tu "temnu" LoL
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Gothická scéna na Slovensku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothická scéna na Slovensku?   Gothická scéna na Slovensku? Icon_minitimePi 27 jún 2008, 22:56

Hmm..tak taku svetlu stranku bez žiarovky Angel
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
deadbeat69

deadbeat69


Male Počet príspevkov : 8
Age : 37
Location : bratislava/sabinov
Registration date : 22.06.2008

Gothická scéna na Slovensku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothická scéna na Slovensku?   Gothická scéna na Slovensku? Icon_minitimeNe 29 jún 2008, 16:38

Chloe napísal:
Hmm..tak taku svetlu stranku bez žiarovky Angel

LoL LoL LoL
Návrat hore Goto down
burger666

burger666


Male Počet príspevkov : 18
Age : 38
Registration date : 25.04.2008

Gothická scéna na Slovensku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothická scéna na Slovensku?   Gothická scéna na Slovensku? Icon_minitimePi 11 júl 2008, 17:50

Vodna Fajka No môj názor je taký, že je to podobné ako v 90 rokoch s demokraciou na slovensku. Poviem to zrozumiteľnejšie u nás je ghotika nie až tak známa, ale to si vyžaduje čas, ja verím, že sa to rozbehne. Dosť dôležité sú kluby a samozrejme financie a v neposlednej rade ľudia, ktorí sú maximálne presvedčený o tom, čo robia a čím sú. Na Slovensku máme spústu hradov a zámkov Myslím, že by gotika mohla mať silnú tradíciu aj u nás na Slovensku.
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Gothická scéna na Slovensku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothická scéna na Slovensku?   Gothická scéna na Slovensku? Icon_minitimePi 11 júl 2008, 18:36

Lenže ja tu nehovorím resp. nepíšem o gotickom slohu ale o subkultúre. A tá s hradmi a zámkami nemá nič.
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Sponsored content





Gothická scéna na Slovensku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothická scéna na Slovensku?   Gothická scéna na Slovensku? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Gothická scéna na Slovensku?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum :: Gothic :: Gothic-
Prejdi na: