Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Prečo práve gothic?

Goto down 
+3
DarkGirl
Rado666
Chloe
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeNe 20 júl 2008, 16:34

no tak zaklady mas dodre aj ty ,co dobre vinikajuce Whoaaaa
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeNe 20 júl 2008, 17:57

Hehe Colgate Som proste dobrá...ale je to sranda...najprv som bola strašne na metal. No, vyrastala som na metale takže to vlastne nie je až také zvláštne. Ale potom sa to akosi zmenilo a keď som si vypočula Christian Death a potom aj ďalšie kapelky (napríklad Sisters of Mercy, Fields, Siouxsie a podobne) tak som si k tomu hneď našla cestu...je mi to bližšie, texty aj celková atmosféra tej hudby.
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeNe 20 júl 2008, 19:03

Devil na metale som rastol aj ja aj stale ho mam v sebe a popri tom som zapucul aj Goth kapely a bum pocuvam aj goth ,bolo by blbe nadavat na metal ked ho pocuvam a robit zo seba velkeho Gothica 8)),asi mame podobne zaciatky LoL
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeNe 20 júl 2008, 19:41

No jo..metal je metal. Tiež ho počúvam aj teraz. Síce už nie stále, ako to bolo predtým, ale keď mám náladu pustím si niekedy len čisto metalík. Ale..goth hudba je lepšia Angel
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeNe 20 júl 2008, 19:46

Devil ja to tak neberiem co je lepsie a co horsie ci GOTHIC alebo METAL alebo PUNK beriem to ako ci sa mi to paci alebo nie ,a co to dobre pocuvas?? Vodna Fajka
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeNe 20 júl 2008, 20:40

Hmm..tak rôzne..Avrigus, Angtoria, Delain, Cemetery of Scream, Crematory, Forever Slave, Tristania, Dark Lunacy, Dark Funeral, Darkwell, Frown, Lacuna Coil, Lux Occulta, Morbid Angel, Sirenia, Virgin Black, Trail of Tears...z metalu zhruba toto najčastejšie..ale pustím si aj iné veď brat má vyše 8 GB metalu v compe LoL
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeNe 20 júl 2008, 22:12

FIIIHA ma tesi ze mas siroky zaber ,ja z metalu BURZUM,C.FOREST,MAYHEM,AURA NOIR,PANTERA,STORMWITCH,JUDAS PRIEST,B.SABBATH,SODOM.a mam dost originalov ale aj pc je uz dost napraskane Smile
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeNe 20 júl 2008, 23:15

No..ako..ja CD nemám takmer žiadne nie to ešte originály..Akurát Ill Nino mám originál..potom mám také blbosti čo mi brat ponapaloval..nightwish, apocalyptica, good charlotte, evanescence, within temptation, linkin park..jednoducho vsetko co si myslel ze pocuvam..ako..popocuvam to, ked upratujem, alebo cvicim...ale inak ani velmi nie...jo a este mam aj tatu LoL
No on ma toho viacej, samy metal ale mna k tomu nepusti..(hovado) Ale nastastie uz mam novy mobil, mozem tam mat hudbu takze fiii..CD mozu ist bye bye..
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimePo 21 júl 2008, 10:43

tie tatu milujem LoL ja mam rad original cd lebo podporim aj kapelku a je to pozitok ako ked si clovek kupi knihu ,brat sa asi v tom napalovani netrafil presne do tvojho stylu ale aspon mas co pocuvat ked upratujes LoL
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimePo 21 júl 2008, 15:33

No jo..je fajn podporit kapelku ale to by najprv musel niekto podporit mna lebo som na tom financne dost..hmm..mizerne Neutral Takže kapelky budu musiet pockat kym zacnem zarabat...a aj tak..take cd, ktore by som chcela aj tak na slovensku nikde nekupim LoL
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimePo 21 júl 2008, 18:12

ale kupit sa da alebo zohnat su obchody kde su ochotny a objednaju co len chces ,chapem je pravda ze ceny cd su velmi drahe a ked sa nezaraba tak je to brutal
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeUt 22 júl 2008, 10:58

Dačo mi o tom hovor. Keďže doma som dosť brala peniaze keď som bola mladšia, teraz počítajú každú korunu takže nemám šancu...a mama mi jednoducho toľko peňazí na takú "blbosť" nedá...A brigádu si jednoducho neviem zohnať...
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeUt 22 júl 2008, 15:06

Angel ale ved ja nic v zlom Smile ja som obcas svihol matke tiez ale vzdy som jej potom povedal Devil ja chapem ze v tejto blbej dobe sa zide kazda korunka Angel
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeSo 26 júl 2008, 19:25

Tak tak.. LoL
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeSo 26 júl 2008, 23:44

Devil som rad ze suhlasis Smile ale nechapem preco tu ked pridem nikoho neni Mad
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeNe 27 júl 2008, 00:56

No..to je teda záhada :D Možno to bude tým, že tu poriadne nikto nechodí... Sad
Dnuk.a ja som si s tym dala takú námahu.. Cry
Colgate
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeNe 27 júl 2008, 17:05

Chloe nesmut ja som tu vzdy Red Eyes ,tvoja namaha sa ceni ,a ludia su ako hady odvdacia sa jedom Devil nech pozerstvo ostane tam kde je my prezijeme Vodna Fajka Skull Smile
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeNe 27 júl 2008, 18:26

Presne..inač keď už spominaš pozerstvo..dnes ma jedna holka označila za pozerku..takmer som sa ušúľala smiechom LoL
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeNe 27 júl 2008, 23:44

Red Eyes Vodna Fajka


Naposledy upravil sinner dňa Št 31 júl 2008, 01:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimePo 28 júl 2008, 20:45

Ooo ďakujem..ale..je tu jedno malé ale...mýliš sa v tom, že som milá.. Colgate
Devil
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeŠt 31 júl 2008, 01:41

mylit sa je ludske a mazem ten prispevok Mad Mad Skull Skull Punk Punk Vodna Fajka
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeŠt 31 júl 2008, 11:00

LoL LoL
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sedatívum

sedatívum


Female Počet príspevkov : 2
Age : 31
Location : chute des vapires
Registration date : 30.07.2008

Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitimeŠt 31 júl 2008, 22:46

rozoberat pozerov a nepozerov Devil sa mi teraz velmi nechce...zacinala som taktiez metalom ako "vacsina" z vas...prvu skladbu co som pocula bola od Siouxsie &...mozem povedat ze mi to zahralo na city...takto som zacala pocuvat hudbu tohto zanru...apropo do mojho track listu patri aj darkwave,ambient,EBM :) Red Eyes
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prečo práve gothic? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prečo práve gothic?   Prečo práve gothic? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Prečo práve gothic?
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» O com je gothic?
» Gothic dnes?
» Gothic Party na TV Joj
» Gothic alebo Darkart?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum :: Gothic :: Gothic-
Prejdi na: