Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Čo je goth a čo nie

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Čo je goth a čo nie Empty
OdoslaťPredmet: Čo je goth a čo nie   Čo je goth a čo nie Icon_minitimeUt 29 júl 2008, 13:16

Takže. Na VF mi od vedúceho jedného cultu došla správa, ktorá obsahovala dva veľmi poučné obrázky. Takže tu máte príklady na to, čo je goth hudba a čo nie:

Čo je goth a čo nie 2635181440_25eb1deab8_o

Čo je goth a čo nie 2634360145_eaa793ff85_o
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Lady Demonika

Lady Demonika


Female Počet príspevkov : 11
Age : 33
Registration date : 20.04.2008

Čo je goth a čo nie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo je goth a čo nie   Čo je goth a čo nie Icon_minitimeSt 30 júl 2008, 01:59

to je z gothic internacional ze? doslo to aj mne predtym ked som sa tam prihlasila. aj mi to tam rochu chyba. boli tam super ludia.
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Čo je goth a čo nie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo je goth a čo nie   Čo je goth a čo nie Icon_minitimeSt 30 júl 2008, 12:53

To máš z toho, že tam nemáš kedy chodiť. A ako ti môžu chýbať tí ľudia, keď si do fora ani nepísala ha? :D
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Goth_konigin

Goth_konigin


Female Počet príspevkov : 33
Location : Košice
Registration date : 22.04.2008

Čo je goth a čo nie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo je goth a čo nie   Čo je goth a čo nie Icon_minitimeSt 30 júl 2008, 14:28

Mne sa ráta hore ten obrázok zmutovaného Mansona LoL Ten ma dobre rozosmial.. a Pochybujem, že by aj ten najväčší debil považoval Korn alebo Slipknot za goth Wink
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Čo je goth a čo nie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo je goth a čo nie   Čo je goth a čo nie Icon_minitimeSt 30 júl 2008, 14:36

By si sa čudovala. V tom culte je téma, že Introduction. Treba tam napísať meno a bla bla a aj, že ktoré goth kapely obľubuješ...Korn som tam videla spomenutý, aj Slipknot aj iné...Myslím, že podľa toho boli vytvorené tieto obrázky. LoL
A pritom..keby si ľudia aspoň pozreli úvod kultu tak tam je stále, že goth kapela týždňa (alebo mesiaca, už presne neviem). A tam sú kapely ako tie na tom druhom obrázku..Buť som ja nadpriemerne inteligentná, alebo sú niektorí ľudia dosť pod priemerom LoL
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Sponsored content





Čo je goth a čo nie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo je goth a čo nie   Čo je goth a čo nie Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Čo je goth a čo nie
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Goth Music
» Kedy ste zistili,ze ste goth??

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum :: Music :: Gothic Rock, Death Rock a Darkwave-
Prejdi na: