Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Gothikom sa človek rodí...?!

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Gothikom sa človek rodí...?! Empty
OdoslaťPredmet: Gothikom sa človek rodí...?!   Gothikom sa človek rodí...?! Icon_minitimePo 28 júl 2008, 23:01

Kto by nepoznal túto krátku vetičku.."Gothikom sa človek nestáva, gothikom sa človek rodí"
Zamyslel sa ten, kto to vyslovil vôbec nad tým, čo to vlastne vymyslel? Ako sa môže niekto gothikom narodiť? Veď gothik sa neprenáša génmi, nie je to v bunkách.
Podľa mňa je to blbosť. Gothikom sa človek nerodí, gothikom sa človek stáva. Takto je to podľa mňa správne.
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
Lady Demonika

Lady Demonika


Female Počet príspevkov : 11
Age : 33
Registration date : 20.04.2008

Gothikom sa človek rodí...?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothikom sa človek rodí...?!   Gothikom sa človek rodí...?! Icon_minitimeSt 30 júl 2008, 01:53

hej niektori su kkti a nevysvetlis im to
Návrat hore Goto down
Goth_konigin

Goth_konigin


Female Počet príspevkov : 33
Location : Košice
Registration date : 22.04.2008

Gothikom sa človek rodí...?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothikom sa človek rodí...?!   Gothikom sa človek rodí...?! Icon_minitimeSt 30 júl 2008, 14:38

Hmm čo ty vieš, možno sa narodia deti, ktorých prvé slová sú "bauhaus" namiesto mami alebo tata LoL
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Gothikom sa človek rodí...?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothikom sa človek rodí...?!   Gothikom sa človek rodí...?! Icon_minitimeSt 30 júl 2008, 14:43

LoL
To by bol dobrý flip LoL
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

Gothikom sa človek rodí...?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothikom sa človek rodí...?!   Gothikom sa človek rodí...?! Icon_minitimeŠt 31 júl 2008, 01:21

toto hadam netreba riesit , LoL LoL v porodniciach asi pustaju GARDEN OF DELIGHT LoL a fasuju DUPACKY THE CURE LoL
Návrat hore Goto down
sedatívum

sedatívum


Female Počet príspevkov : 2
Age : 31
Location : chute des vapires
Registration date : 30.07.2008

Gothikom sa človek rodí...?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothikom sa človek rodí...?!   Gothikom sa človek rodí...?! Icon_minitimeŠt 31 júl 2008, 23:21

ale bolo by to zaujimave...keby bolo v nejakej nemocnici oddelenie...//ONLY FOR GOTHS// sestricky by chodili v cierno-cervenych uniformach...izby by boli vytapetovane tapetami s motivom netopierov LoL ako uspavanky by sa pustali goth.rockove kapely...proste gothikom sa clovek rodi nie? Ble no zasa privelmi fantazirujem...ale keby Colgate ...no dobre...uz som ticho Magic toto bol len vyjav mojej sialenej mysle...takze myslim ze naozaj...cloveka ovplyvnuju vonkajsie "okolnosi" tj. prostredie v ktorom zije,rodina,priatelia...ajked niektori ludia ( napr. aj ja..) maju na vsetko vlastne nazory a nepodliehaju masovemu vplyvu,nenechaju si vyhovorit svoje...a preto sa aj vo vacsine pripadov zdaju okoliu tito ludia cudni... Punk
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Gothikom sa človek rodí...?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothikom sa človek rodí...?!   Gothikom sa človek rodí...?! Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Gothikom sa človek rodí...?!
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum :: Gothic :: Gothic-
Prejdi na: