Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 cannibal corpse

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
mortuus152

mortuus152


Male Počet príspevkov : 9
Age : 36
Location : france,paris
Registration date : 13.07.2008

cannibal corpse Empty
OdoslaťPredmet: cannibal corpse   cannibal corpse Icon_minitimeSt 16 júl 2008, 23:38

neviem asi nikto tu nema sklony k death metalu.....cannibal je najvacsi kral death emtalu spolu scorpsegrinderom ktoremu satan naozaj pobozkal hlasivky....... informoval sa a cannibali koncom roka vydavaju nove cd! thakze ak ma niekto zaujiëm koncert na slovensku v kosiciach bude urcite
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

cannibal corpse Empty
OdoslaťPredmet: Re: cannibal corpse   cannibal corpse Icon_minitimeŠt 17 júl 2008, 18:54

To, že počúvam prevažne gothrock, neznámená, že si dobrý deathmetalík nepustím..Tvrdú hudbu mám rada, najmä ak je dobrá nálada...(no, niekedy skončím až pri hardcore)

Takže nové CD a aj koncert..hmm..no tak to by nebolo odveci..
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

cannibal corpse Empty
OdoslaťPredmet: Re: cannibal corpse   cannibal corpse Icon_minitimeSo 19 júl 2008, 14:46

ja som mal rad KED TAM BOL CHRIS B ?tusim tak sa volal ten isiel do 6feet under on v c.corpse sedel najviac podla mna
Návrat hore Goto down
mortuus152

mortuus152


Male Počet príspevkov : 9
Age : 36
Location : france,paris
Registration date : 13.07.2008

cannibal corpse Empty
OdoslaťPredmet: Re: cannibal corpse   cannibal corpse Icon_minitimeŠt 24 júl 2008, 02:39

sinner napísal:
ja som mal rad KED TAM BOL CHRIS B ?tusim tak sa volal ten isiel do 6feet under on v c.corpse sedel najviac podla mna
no ani nie,, vzdy bola taka klasicka otazka zda je lepsi barnes alebo fisher ale fisher je lepsi samozrejme je to vec nazoru...... ale jeho hlas sedi vazne:D six mam tiez moc rad
Návrat hore Goto down
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

cannibal corpse Empty
OdoslaťPredmet: Re: cannibal corpse   cannibal corpse Icon_minitimeŠt 24 júl 2008, 19:19

ved ja nic Angel ja ani velmi DEATH METAL napocuvam ale C.C su klasika tak ci tak ,skor BLACK mam radcsej uz ked tak Devil
Návrat hore Goto down
mortuus152

mortuus152


Male Počet príspevkov : 9
Age : 36
Location : france,paris
Registration date : 13.07.2008

cannibal corpse Empty
OdoslaťPredmet: Re: cannibal corpse   cannibal corpse Icon_minitimePo 28 júl 2008, 00:18

sinner napísal:
ved ja nic Angel ja ani velmi DEATH METAL napocuvam ale C.C su klasika tak ci tak ,skor BLACK mam radcsej uz ked tak Devil



to aj ja..hlavne cradle of filth a burzuma
Návrat hore Goto down
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

cannibal corpse Empty
OdoslaťPredmet: Re: cannibal corpse   cannibal corpse Icon_minitimePo 28 júl 2008, 13:14

ja BURZUM mam velmi rad ale aj MAYHEM ,VENOM,CELTIC FROST,BATHORY atd
Návrat hore Goto down
Diablo

Diablo


Male Počet príspevkov : 3
Age : 34
Registration date : 01.08.2008

cannibal corpse Empty
OdoslaťPredmet: Re: cannibal corpse   cannibal corpse Icon_minitimePi 01 august 2008, 12:02

podla mna najlepsi death robia Septicflesh a Nile , sice je to zanrovo trochu inde ako cannibal corpse ale najlepsie sa to pocuva :) taktiez aj behemoth su dobri
Návrat hore Goto down
http://www.coffilth.yw.sk
Sponsored content





cannibal corpse Empty
OdoslaťPredmet: Re: cannibal corpse   cannibal corpse Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
cannibal corpse
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum :: Music :: Metal-
Prejdi na: