Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy...

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Empty
OdoslaťPredmet: Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy...   Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Icon_minitimeSo 12 júl 2008, 23:06

Názor, že gothici sú depresiví, trpia sebapoškodzovaním a páchajú samovraždy je už otrepanou pesničkou.
Možno to vychádza z toho, že gothici sa zvyčajne obliekajú do čiernej, ktorá v mnohých krajinách predstavuje smútok, možno je dôvod iný. Ale tento názor sa zďaleka neblíži k pravde.
Gothici sú normálni ľudia, s normálnym životom a normálnymi emóciami.
Možno si niekedy poplačú, možno ich niekedy pochytí depresia, ale to sa môže stať hocikomu, nielen gothikovi.
To, že gothici sa neusmievajú je rovnako pritiahnuté za vlasy. Väčšina sú veselí a radi sa zabávajú.
Tak isto aj sebapoškodzovanie a samovražda..je to vecou jedinca a nie skupiny. Šanca, že gothic spácha samovraždu je rovnaká, ako že samovraždu spácha nejaký hiphoper.
Kam tým mierim? Ľudia majú o neznámych veciach často tie najčernejšie myšlienky...či zo závisti, či zo strachu, či z nepochopenia...vždy vznikali a vždy budú vznikať podobné "bludy". To, že gothik nemá problém o smrti rozprávať neznamená, že chce zomrieť.

Jednoducho povedané...je to klamstvo, očierňovanie zo strany nezainteresovaných. Gothici môžu byť veselí, môžu sa smiať, môžu aj plakať...tak ako aj ostatní ľudia...
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy...   Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Icon_minitimeNe 20 júl 2008, 16:28

Angel napisala si to velmi pekne ,a musim s tebou suhlasit .Ja vlastne ani neviem kde taketo bloody vznikaju ci to pisu v brave alebo kde LoL .Vsetci sme ludia a vsetci mame cit ale Gothic je asi citlivejsia subkultura a v hmle hladaju slnko svojich dni a vlastne sa tesia vo veciach co druhemu mozno sposobuju depky .Ked vidim Gothic Girls ktore su smutne a v hlavach maju samovrazdiaci stroj je mi luto ze nechapu podstatu ,zivot je pre kazdeho a ked sa nevedia tesit a hladat krasu v nepoznanom tak o com to je stale nariekat na rozliatym mliekom .
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy...   Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Icon_minitimeNe 20 júl 2008, 17:53

Tak tak. Ako..nevravím, každý má svoje problémy a aj medzi gothmi sa môže vyskytnúť totálny depák...ale posudzovať celú subkultúru podľa jedného človeka je blbosť.
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy...   Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Icon_minitimePo 21 júl 2008, 10:50

Skull mame asi vsetci slabe chvile ci je to GOTHIC alebo nie ,ale sebaposkodzovanie a podobne treba riesit u doktora nie sa chvalit aha ja som Gothic pozri na moje zapestie ake je krasne dorezane a potom sa to takto vlecie a vrha to take svetlo na celu GOTH scenu.Robia to len šaškovia co sa hraju na goth a nevedia o čo šlape Skull
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy...   Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Icon_minitimePo 21 júl 2008, 15:31

Alebo tí, ktorí majú skutočný problém a nerobia to len z frajeriny.
Niečo na tom je, pretože sebapoškodzovanie skutočne uľavuje od bolesti psychickej. Viem o čom hovorím. Ale je rozdiel, keď to niekto spraví raz-dvakrát a keď to niekto robí bežne. To už je potom vážne prípad pre psychologa alebo aj psychiatra.
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy...   Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Icon_minitimePo 21 júl 2008, 18:19

kto nema v dnesnej spolocnosti problem ,problem je kazdy den co zijeme a nic sa neriesi ked si niekto zareze do ruky ,chapem ze su aj ludia co nevedia zvladat situacie ale riesenim neni ziletka ,a su aj osoby co chcu zaujat koli kamosovi si jedna baba rozrezala ruku ze ho velmi lubi a bolo to surove a sproste tak sa mu potom zhnusila ze až.A mne odislo aj pivo od chuti Sick Sick Sick
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy...   Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Icon_minitimeUt 22 júl 2008, 11:02

No jo. Riešením nie je žiletka ale sú ľudia, ktorí nič iné nemajú. Je ťažké riešiť problémy keď sa na teba rodina vyprdla a kamarát je len slovo, ktorého význam ti je úplne cudzí. Je tu síce ešte lekár, ale vieš...nie veľa ľudí pôjde dobrovoľne ku psychológovi či psychiatrovi (ani ja nie, napriek tomu, že ma u psychologa moja mama objednala...zase, nie som až taký cvok..) Crazy
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy...   Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Icon_minitimeUt 22 júl 2008, 15:02

Angel ja viem ze kamaratstvo niekedy padne ale potom to nikdy kamaratsvo nebolo zazil som to a nelutujem ze som zbavil nejakej falosnej pretvarky co si hovorilo priatel.vsetko ma plus aj minus a nemoze stale svietit slnko musi byt aj tma .nebudem si vylievat srdce ale riesenie sa nejake vzdy da najst netreba si pilit ruky .

a tebe posielam usmev Smile Smile Smile lebo sa mi zdas nejaka smutna Angel
Návrat hore Goto down
Chloe
Admin
Chloe


Female Počet príspevkov : 123
Age : 34
Location : Košice
Registration date : 20.04.2008

Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy...   Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Icon_minitimeUt 22 júl 2008, 17:22

Ďakujem za úsmev ale ja nie som smutná. Teda, ja som taká vždy. Colgate Teda..vlastne..nie vždy ale väčšinou..
Návrat hore Goto down
http://sinister-death.blog.cz
sinner

sinner


Počet príspevkov : 58
Registration date : 18.07.2008

Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy...   Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Icon_minitimeUt 22 júl 2008, 18:48

ale ze sa na teba usmejem Smile alebo poslem Smile nepokazim nic Angel
Návrat hore Goto down
Lady Demonika

Lady Demonika


Female Počet príspevkov : 11
Age : 33
Registration date : 20.04.2008

Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy...   Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Icon_minitimeSt 30 júl 2008, 01:56

ja som s tym problemy mala. nemusela som sa rezat su aj ine sposoby ale fakt to pomaha. ale male posedenie u psychologicky mi pomohlo. je fakt dobry sposob semtam vyhladat odbodnika ak ma niekto taketo problemy. prvykrat je to uvolnenie od dusevnej bolesti. druhykrat este ties. ale potom sa to moze stat az navykove a clovek si zacne sam sugerovat pocit ublizenia aby potom mal dovod ublizit si fizicky
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy...   Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy... Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Gothic, depresie, sebapoškodzovanie a samovraždy...
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» O com je gothic?
» Gothic dnes?
» Gothic Party na TV Joj
» Gothic alebo Darkart?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum :: Gothic :: Gothic-
Prejdi na: